Paznokciowe Trendy 2017 roku


To tylko kilka kompilacji trendów zaczerpniętych z różnych źródeł, które mogą być inspiracją, ale niekoniecznie. Przecież powinnaś nosić na paznokciach to z czym czujesz się dobrze, a nie to co jest aktualnie modne. Wybór należy do Ciebie.
 
W 2017 roku Pojawi się parę nowości, ale nie zabraknie też trendów, które już dobrze znamy. W śród popularnych kolorów królować będzie czerwień w najróżniejszych odcieniach. Jeśli chcesz być modna zdecyduj się na odcień malinowy lub mocny strażacki kolor albo bordo. Drugim popularnym kolorem w stylizacji paznokci będzie czerń, zarówno w matowej, jak i świecącej się postaci z błyszczącymi drobinkami. Zdaniem fachowców i obserwatorów rynku na drogeryjnych półkach pojawia się coraz więcej lakierów perłowych. Tak, one również będą modne, a wraz z nimi pojawią się także lakiery holograficzne mieniące się tysiącem barw.
 
To mocne kolory i odważne stylizacje. Są jednak dobre wieści dla pań zainteresowanych spokojniejszym manicure. Kolor nude pozostaje na liście trendów 2017. Ponadto świetnym wyborem będzie również szarość, khaki oraz... nowość w postaci żółtego lakieru zarówno, jako total look, jak i w połączeniu z innym kolorem.
 
Poza trendami wśród gładkich kolorów w salonach kosmetycznych popularne będą również wzorki na paznokciach. W nadchodzącym sezonie najmodniejsze muszą być paznokcie ombre oraz kolorowy french manicure. Dlaczego? Przecież są cudne!
Newsletter

Wpisz swój adres e-mail aby być zawsze na bieżąco

  • Świdnica, Księcia Bolka Świdnickiego 13